TWOJE DŁONIE CIĘ UPIĘKSZĄ, A „JEŻYKI” JE WSPOMOGĄ

Masaż twarzy i szyi

może być liftingiem, którego efekty zobaczysz od razu. Może drenować, poprawiać koloryt i napięcie cery, może też- bez przesady! – stymulować produkcję kolagenu w skórze właściwej.

Genialne dłonie dla urody

Twoje dłonie potrafią działać cuda: oklepać, oszczypać, stworzyć wibracje umiejętnym pocieraniem i unieść zmęczone mięśnie owalu. Dłonie można też wspomagać odpowiednimi akcesoriami. Uwaga, nie mówię o różnej maści „cudownych” masażerach wytwarzających fale, ultradźwięki i sztuczne wibracje bo nienaturalna stymulacja wywołuje najpierw obronne skurczenie tkanek, co chwilowo wygląda ładnie, ale na dłuższa metę może być niekorzystne.

Bezpiecznie i skutecznie

Wróćmy do bezpiecznej mechanicznej stymulacji. Dziś o jeżykach do refleksoterapii. Kto spróbował u mnie automasażu jeżykami ten wie, co to uzależnienie. Takie dobre, zdrowe uzależnienie:) Jest to masaż autorski Yogattractive, czyli nasza unikalna propozycja na sesjach tradycyjnych i przez Skype.

Superbohater automasażu

Jeżyki to super herosi – potrafią niemal wszystko:

  • -stymulują ogromną liczbę punktów akupresury na twarzy, a korzysta całe ciało
  • -rozluźniają przykurcze mięśni twarzy nadając jej wypoczęty wyraz
  • -stymulują ukrwienie i obieg limfy (żegnajcie worki pod oczyma)
  • -perswadują fibroblastom w naszej skórze, że produkcja kolagenu ma sprawnie przebiegać, żadnego lenistwa!
  • -są inwestycją w zdrowie naczynek krwionośnych gimnastykując ich ścianki.

10 minut na masaż

masz. Na pewno. Bo wszystko to wymaga 10 minut czasu i minimalnej wprawy. Na czwartkowym videoblogu zobaczycie więcej, do zobaczenia!

Zapraszamy na zajęcia i warsztaty tutaj

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij:

Jak wybrać krem UV/SPF?

Liczba pytań od Was, jaki filtr wśród tak wielu wybrać dowodzi, że jeszcze uczymy się odczytywać mnogość informacji na opakowaniu.