Olga Szemley - Pionierka jogi twarzy w Polsce i Człowiek Roku 2024

Olga Szemley - pionierka jogi twarzy w Polsce

„Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość”

Olga jest autorytetem w dziedzinie jakościowej, naturalnej pielęgnacji ukierunkowanej na anti-ageing.
 
Jest pionierką jogi twarzy w Polsce: zaczęła propagować tę teraz tak popularną formę autopielęgnacji w czasie, gdy nie było jeszcze na nią mody!
 
Jest twórczynią Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii, potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University.
 
Olga została uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Wykształciła całe pokolenie prekursorek precyzyjnej jogi twarzy w Polsce i zagranicą: profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024.
 
Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”. Autorka ponad 80 publikacji w pismach branżowych oraz prasie kobiecej, regularnie promuje ideę holistycznej pielęgnacji w mediach.
Stworzyła również kilka popularnych form automasażu, w tym słynny nasaż jeżykami do akupresury.
 
Autorka książek „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”, przetłumaczonej również na język angielski oraz unikalnego podręcznika „Yogatwarzy®️. Kompletny przewodnik naturalnego liftingu twarzy”
Dyplomowany instruktor jogi Bikram i Warm Vinyasa, artystka i globetrotterka.
 

Jej kolaże-mozaiki, wielokrotnie wystawiane w wielu krajach, znajdują się także w licznych kolekcjach prywatnych. Można je obejrzeć na https://www.saatchiart.com/olgaketling.

Zapraszamy na Jogatwarzy.com, gdzie można znaleźć kilkaset filmów instruktażowych, blog, grafik zajęć oraz naszą wyjątkowo zdrową i skuteczną linię pielęgnacyjną.

Wybór najnowszych publikacji Olgi Szemley, miłej lektury!

Co warto wiedzieć o tapingu twarzy?

pytanienasniadanie.tvp.pl

Shape your face

shape.pl

Jak zapobiegać starzeniu się skóry latem?

forumdermatologiczne.pl

Kiedy zacząć praktykę jogi twarzy?

wysokieobcasy.pl

Zobacz również wideo Olgi prosto z telewizji!

Olga prowadzi również kanał na YouTube:

A także jest autorką wpisów blogowych:

Olga prowadzi także Social Media!