Bezpłatna wysyłka od 300 PLN w Polsce

Kraj dostawy

[aelia_cs_country_selector_widget title="" widget_type="dropdown"]

Nektar – 90ml

Esencja Tonizująco Wygładzająca

(22 opinie klienta)

100 

267 w magazynie

Opis

NEKTAR – Esencja Tonizująco Wygładzająca

KOSMETYK BEZPIECZNY DLA CERY WRAŻLIWEJ

🌿 Nasz bestsellerowy Nektar stanowi połączenie toniku z serum zawierającego starannie dobrane składniki o wysokiej aktywności kosmetycznej.
🌿 Głęboko uwadnia skórę i przywraca jej optymalne pH.
🌿 Koi wysuszoną cerę i wrażliwą cerę
🌿 Wydatnie koi dojrzałą i naczynkową cerę dzięki kwasom PHA
🌿 Jest delikatny także dla młodziutkiej skóry.
🌿 Rozjaśnia przebarwienia.
Do aplikacji na oczyszczoną twarz i szyję oraz na makijaż przez cały rok.

NOWOCZESNA AUTO-PIELĘGNACJA!

Nektar jest nieperfumowany, co jest naszym złotym standardem.

🌿 Możesz śmiało używać samego Nektaru – mgiełki, który jest doskonałym kosmetykiem sam w sobie. Pozostawi nawet najbardziej wymagającą skórę miękką i wypielęgnowaną.
🌿 Pamiętaj: Tonizacja cery to niezbędny krok w pielęgnacji.
🌿 Ulubieńcy nowoczesnej kosmetyki, glukonolakton i kwas laktobionowy nawilżają, koją cerę podrażnioną i naczynkową, wykazują działanie wspierające anti-aging, lecz i młoda cera może korzystać z ich dobrodziejstw.

Uwaga: Jako kwasy PHA nie powodują przebarwień przy ekspozycji na słońce.

 Skład

 Ingredients: Aqua, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Propanediol, Lactobionic Acid, Gluconolactone, Panthenol, Niacinamide, Punica Granatum Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Allantoin, Magnesium PCA, Sodium Bicarbonate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin

 Co panie mówią o Nektarze?

Jolanta

„Produkty od Pani Olgi są świetne.Stosuje je od dwóch miesięcy a moja cera jest dużo ładniejsza, bardziej rozświetlona , jędrna wygląda na zdrową,co zauważyły też inne osoby. Dziękuję Pani Olu bo dzięki Pani wiem jak zadbać o moją cerę.”

Bożena

„Wspaniały kosmetyk cudny cudny cudny działa nawilża odmładza i upiększa cieszę się że go mam, bo zakupiłam już kolejną buteleczkę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Brawo brawo brawo.dzięki serdeczne.”

Olga

„Nie wyobrażam sobie życia bez Nektaru 😁 Kosmetyk idealny, skóra jest nawilżona i rozświetlona, nie ma uczucia ściągnięcia. Używam nawet na makijaż. Ogólnie wszystkie produkty yogattractive są super, używam od lat i nie wyobrażam sobie używać czegoś innego. Wspaniale że nie mają sztucznego zapachu produktów drogeryjnych. Baza olejowa, kwas hialuronowy, serum, ambrozja… wszystko działa. Skóra zamiast się starzeć to młodnieje 😂❤️❤️❤️

Sprawdź tutaj, co nasze klientki sądzą o produkcie i jak on działa 🙂

 Omówienie składników

 🌿 Ekstrakt z Lukrecji gładkiej
Substancja zmiękczająca i nawilżająca, chroni naskórek przed utratą wody. Wygładza skórę zmniejszając jej szorstkość. Działa kojąco na skórę – zmniejsza swędzenie skóry i łagodzi podrażnienia. Rozjaśnia plamy i przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry. Jest przeciwutleniaczem – neutralizuje wolne rodniki, wspiera spowalnianie procesów starzenia się skóry spowodowane, np. promieniowaniem UV. Ekstrakt wykorzystywany w kosmetykach o działaniu przeciwcellulitowym, preparatów do opalania i łagodzących podrażnienia oraz anti-age.

🌿 Propanendiol
Podnosi poziom nawilżenia cery. Wykazuje wysoką skuteczność jako nośnik substancji aktywnych.

🌿 Kwas laktobionowy i glukonolakton: dwie gwiazdy łagodzące dla cer naczykoqych, rozjaśniają zarazem przebarwienia i zatrzymują wilgoć w naskórku. Jest to nowoczesna generacja kwasów PHA, nieposiadających potencjału

🌿 Łagodzące, przeciwpodrażnieniowe pantenol i alantoina są ukochane przez delikatną, również młodą skórę.

🌿 Niacynamid wykazuje efekt przeciwstarzeniowy.
Pochodna witaminy B3 ma właściwości przeciwutleniające i chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Zapobiega to przedwczesnemu starzeniu się skóry. Substancja pomaga poprawić wygląd skóry, wspierając jej elastyczny i promienny wygląd. Rezultatem jest jędrniejsza, gładsza cera, która zyskuje elastyczność.
Badania wykazały, że substancja działa regenerująco na podrażnioną barierę skórną. Pomaga zmniejszyć widoczność powiększonych porów
Pomaga redukować zanieczyszczenia i matuje tłustą skórę a także przeciwdziała przebarwieniom skóry, powodując rozjaśnianie ciemnych plam pigmentowych i wygładzanie wyprysków.

🌿 Ekstrakt z kamelii, ginkgo biloba, korzeń tarczycy bajkalskiej, latorośl winna i nasiona granatu to anti-agingowa bomba!

 Sposób użycia

Aplikuj 3 razy dziennie 2 pompki, przechowuj w temp. 18-25 st.C

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych zgodnie z dyrektywą REACH.
  • Nie był testowany na zwierzętach na żadnym etapie produkcji.
  • Nie spożywać. W razie połknięcia natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny

Yogattractive. Olga Szemley- Goudineau Olivier Goudineau Spółka Jawna

NIP 1133027990

Paryska 17 m 17

03-945 Warszawa

e-mail: sklep@yogattractive.com

22 opinie dla Nektar – 90ml

  1. Katarzyna Droździk-Stańkowska (zweryfikowany)

    To już moja “któraś” buteleczka i jak zawsze bez zarzutu, chciałam wspomnieć o nowej szacie graficznej BRAWO -dużo wytworniejsza. POLECAM!

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      Dziękuję serdecznie i cieszę się, że się pani podoba. Mnie też bardzo cieszą te nowe „ubranka”:)
      Pozdrawiam ciepło

  2. Beata Budzisz (zweryfikowany)

    Toż to istna rewelacja!!! Jeden produkt, a tak wiele dobrego: cera odżywiona i pełna blasku. Bez zbędnych obciążeń i sztucznych zapachów. Nie wyobrażam już sobie pielęgnacji bez toniku. Jestem uzależniona:)

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      Dziękuję serdecznie. To w takim razie obie nie wyobrażamy sobie bez niego pielęgnacji. Jestem bardzo wdzięczna za recenzję – to ważny drogowskaz dla innych, ważniejszy niż moja opinia jako producenta. Dziękuję🌹

  3. Anna (zweryfikowany)

    Mój pielęgnacyjny rytuał w butelce! 🌿 Uwiebiam go ♥️♥️♥️
    Nie sądziłam, że można zakochać się w toniku – a jednak! Używam go od dwóch lat i nie wyobrażam sobie bez niego codziennej pielęgnacji. To połączenie toniku i serum, które naprawdę działa: głęboko nawilża, koi, rozjaśnia i przywraca cerze równowagę.

    Delikatny nawet dla bardzo wrażliwej czy młodej skóry, a jednocześnie skuteczny dla dojrzałej i naczynkowej – dzięki kwasom PHA, które łagodnie regenerują i chronią.

    Uwielbiam go za naturalny skład, brak perfum i możliwość wyboru zapachu. Zostawia skórę miękką, spokojną i promienną. To prawdziwa rewolucja w autopielęgnacji – uzależnia w najlepszym sensie! 💚 Polecam!

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      Dziękuję gorąco! Taka recenzja to dla mnie najlepsza nagroda za starania🌹
      A dla innych prawdziwy drogowskaz, bo bezinteresowny. Wdzięczności 🌹

  4. Olga (zweryfikowany)

    Nie wyobrażam sobie życia bez Nektaru 😁 Kosmetyk idealny, skóra jest nawilżona i rozświetlona, nie ma uczucia ściągnięcia. Używam nawet na makijaż. Ogólnie wszystkie produkty yogattractive są super, używam od lat i nie wyobrażam sobie używać czegoś innego. Wspaniale że nie mają sztucznego zapachu produktów drogeryjnych. Baza olejowa, kwas hialuronowy, serum, ambrozja… wszystko działa. Skóra zamiast się starzeć to młodnieje 😂❤️❤️❤️

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      Jak mi miło, że pani (i pani cera) doceniły moje kosmetyczne „dzieci”. Dziękuję za podzielenie się entuzjazmem z innymi, to bardzo cenne.
      Pozdrawiam serdecznie 🌷

  5. Bożena (zweryfikowany)

    Wspaniały kosmetyk cudny cudny cudny działa nawilża odmładza i upiększa cieszę się że go mam, bo zakupiłam już kolejną buteleczkę ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Brawo brawo brawo.dzięki serdeczne

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      A ja dziękuję za tak miły komentarz🌷🌷

  6. Iza (zweryfikowany)

    Zakupiłam nektar i Jestem zachwycona ale mam dodatkowe pytanie ile powinno sie odczekać po jego użyciu, zanim nałożę krem na twarz?

    • Olga Szemley – Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

      Dzień dobry, bardzo się cieszę i dziękuję! Nie musi ani odczekiwać. Można nakładać serum/krem nawet na ljescze lekko wilgotną skórę. Pozdrawiam 🌹

  7. Marzena Cz (zweryfikowany)

    Piękny delikatny zapach. Ukojenie dla skóry. W lecie niezastąpiony produkt nawilżający i regenerujący. Każda kobieta powinna mieć go w swojej kosmetyczce. Idealnie nadaje się pod i ma makijaż. Polecam 💜

    • Olga Szemley-Goudineau

      Dziękuję za opinię, jest mi niezwykle miło, bo bardzo się staramy (i sami stosujemy:)🌹

  8. Agnieszka (zweryfikowany)

    Dla mnie odkrycie kosmetyczne życia 🙂 to wspaniała esencja, która jest tonikiem i serum jednocześnie. Bogaty w składniki aktywne, uratował moją przesuszaną buzię. Już nie pamiętam zresztą, co to znaczy. Kosmetyk jest niesamowity. Konsystencja wody a możliwości ogromne, w lecie nie potrzebuję nakładać na buzię nic więcej!

    • Olga Szemley-Goudineau

      Jak mi miło… tym bardziej, że sama z Nektarem się nie rozstaję… nawilżam nim nawet skórę głowy! Pozdrawiam serdecznie🌹

  9. Agnieszka (zweryfikowany)

    Dawno nie spotkałam tak bogatego a jednocześnie lekkiego kosmetyku. Koi moją wrażliwą cerę a jednocześnie dostarcza wszystkich potrzebnych składników pielęgnacyjnych. Polecam bardzo

    • Olga Szemley-Goudineau

      Dziękuję i jest mi ogromnie miło🍀

  10. Beata

    Nie wyobrażam sobie dnia bez Nektaru. Odkąd go stosuję, widzę ogromną zmianę mojej cery. Jest nawilżona, promienna, rozjaśniły się przebarwienia. Przekonuje mnie również bogaty skład: wiele w jednym. Produkt bardzo wydajny. Zachęcam do stosowania łącznie z Ambrozją do mycia i demakijażu. Bardzo, bardzo polecam!

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo dziękuję za tak pozytywną i rzeczową opinię. Tym bardziej, że Nektar to moje ulubione kosmetyczne „dziecko”🌸🌸🌸

  11. Beata

    Nie wyobrażam sobie dnia bez Nektaru. Odkąd go stosuję, widzę ogromną zmianę mojej cery. Jest nawilżona, promienna, rozjaśniły się przebarwienia. Przekonuje mnie również bogaty skład: wiele w jednym. Produkt bardzo wydajny. Zachęcam do stosowania łącznie z Ambrozją do mycia i demakijażu. Bardzo, bardzo polecam!

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję za podzielenie się zdaniem – to dla innych (i dla mnie) bardzo cenne🌸🌸🌸

  12. Magdalena Gil (zweryfikowany)

    Pokochałam Nektar od pierwszego psiknięcia 🙂 Wspaniale rozświetla i pielęgnuje cerę dając wrażenie delikatnej okluzji dzięki czemu czuję, że cera jest świetnie nawilżona. Używam nawet kilka razy dziennie.

    • Olga Szemley-Goudineau

      Jak mi miło…. 🌸🌸🌸Tym bardziej że Nektar uwielbiam i zawsze się obawiam, żeby mi się nie skończył w podróży😉

  13. Magdalena (zweryfikowany)

    Potwierdzam to jest bardzo dobry produkt a cera dzięki niemu stała się wyjątkowa.
    Polecam

    • Olga Szemley-Goudineau

      Dziękuję serdecznie, bardzo się cieszę!🌹

  14. Aldona

    Ten Nektar nie jest w 100% naturalny? Bo widze, ze zawiera etyloheksylogliceryne – nieorganiczny/syntetyczny skladnik.

    • Olga Szemley-Goudineau

      Jest to składnik otrzymywany laboratoryjnie dla zwiększenia skuteczności. Nie wszystko, co zostaje dopracowane w laboratorium jest szkodliwa chemią – to niestety ogromne i szkodliwe uproszczenie, stosowane w marketingowych „wojenkach”. Zachęcam do wypróbowania reakcji skóry – zaświadczy za Nektar sama:) pozdrawiam

  15. Magdalena (zweryfikowany)

    Dołączam się do opinii, nie wiem czy to ja się pomyliłam przy zamawianiu, czy u Pani zaszła pomyłka – bo wydawało mi się że zamawiam bazę olejową a dostałam nektar , ale czasem tak mam więc po prostu pomyslałam tak miało być i co – jestem zachwycona tym nektarem – i z nim pozostanę 🙂

    • Olga Szemley-Goudineau

      Jeśli to była nasza pomyłka to z przyjemnością naprawimy, proszę tylko dać znać, cieszę się jednak, że przy okazji odkryła pani Nektar. Ja bardzo go lubię:)

  16. sabina (zweryfikowany)

    zakochałam się od pierwszego użycia. cera po nim jest bardzo mięciutka, taka “dogłębnie odżywiona” a koloryt ujednolicony. czuć, że produkt z bogatym sķładem. przyjemnie się go używa dziękuję

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo dziękuję i miło mi to czytać🌹🌹🌹

  17. Małgorzata (zweryfikowany)

    Nektar jest cudowny, bardzo go lubię

    • Olga Szemley-Goudineau

      To wspaniale, ja też bez niego sobie nie wyobrażam życia:)🌹

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo mi miło, bo to jeden z moich pupilków:) dziękuję za opinię🌹🌹🌹

  18. Ewa Jędrzejczak

    Używam od miesiąca i moja cera nabrała blasku. Jest zdrowo i naturalnie. Dziękuję bardzo za ten produkt. Nie chcę zachwalać, ale zachowałam…nie miałam nic lepszego.

  19. Jolanta (zweryfikowany)

    Produkty od Pani Olgi są świetne.Stosuje je od dwóch miesięcy a moja cera jest dużo ładniejsza, bardziej rozświetlona , jędrna wygląda na zdrową,co zauważyły też inne osoby. Dziękuję Pani Olu bo dzięki Pani wiem jak zadbać o moją cerę.

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo, bardzo mi miło! Dziękuję za poświęcony czas na opinię i za zaufanie. Z radością czytam takie motywujące mnie do działania opinie. Przesyłam serdeczności🌹

    • Olga Szemley-Goudineau

      wspaniale. Cieszę się i dziękuję za opinię. Dla mnie to bardzo miłe, a dla innych klientów cenne wskazówki. Pozdrawiam serdecznie🌺

  20. Edyta Drozd (zweryfikowany)

    Produkt bardzo dobry i wygodny (2 lub nawet 3 kosmetyki w 1),mam tonik, lotion aktywny i serum, dla mnie ekstra. Wydajny(jeśli weźmiesz za dużo to się klei), bardzo dobrze komponuje się z resztą produktów np. Bazą olejową, kwasem hialuronowym czy botoks like pod plastry, używam od 2 miesięcy, bardzo polecam.

    • Olga Szemley-Goudineau

      Bardzo mi miło i dziękuję za ciepłe słowa!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODOBNE PRODUKTY:

W „Jodze twarzy na 365 dni” najpełniej dałam wyraz moim głębokim przekonaniom, czym jest harmonia, piękno zaprzyjaźnione z metryką i wynikające ze zdrowej twarzy, ciała i emocji. Spisałam to, czym żyję od 10 lat.

59 
(1 opinia klienta)
50