ŻEGNAJCIE, OPADAJĄCE, POWIEKI!

Pozbywamy się opadającej powieki

Za zdrowie i wygląd naszych oczu odpowiada cała drużyna mięśni położonych na kilku poziomach głębokości wokół oka. Kluczowe dla zapobiegania opadaniu powiek i utrzymania pięknego łuku brwi są także mięśnie czoła.

Osiem ćwiczeń

Metoda Yogattractive obejmuje aż 8 ćwiczeń dedykowanych górnej powiece byś na długo cieszyła się gładką skórą nad oczami. Oto jedno z nich, które nazywam „reflektorkami”: Stań przed lustrem i otwórz oczy tak szeroko, aby pokazała się odrobina białka nad górna powieką lub żebyś przynajmniej zobaczyła wyraźny ruch powieki ku górze. Im słabszy mięsień Orbicularis Oculi i Levator Cilii tym wyżej czoło będzie próbowało się unieść. W tym wypadku przytrzymaj delikatnie brwi palcami by unieruchomić czoło. Zrób 20 powtórzeń, codziennie, a potem zwiększaj ich liczbę stopniowo do 50.

Następny krok

to trening górnej powieki z obciążeniem i umiejętny masaż, więc zapraszam Cię na regularne zajęcia lub na grupowe i indywidualne sesje Yogattractive przez Skype, by zachować młodą i zdrową twarz na długie lata.

Zapraszamy na zajęcia i warsztaty tutaj

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij: