URODA W TRZECH KROKACH CZYLI #DzialajGlebiej!

NIE WYSTARCZY wklepać choćby drogiego serum, by świetnie wyglądać. Sama to przecież wiesz… Dlatego, aby cieszyć się świeżą twarzą i szyją w każdym wieku, masz do zrobienia trzy małe-wielkie kroki:

#DzialajGlebiej TO MIĘŚNIOWE RUSZTOWANIE ANTYGRAWITACYJNE

Skóra buzi i szyi będzie obwisać, jeżeli nie będzie mogła oprzeć się na jędrnych mięśniach! Te 5 minut jogi twarzy na co dzień wystarczy, aby przywrócić lub zachować to rusztowanie. Dodatkowo żaden krem nie pomoże, jeśli napięcia mięśniowe wyrzeźbią Ci w twarzy bruzdy. A joga twarzy sobie z tym stresem wypisanym na twarzy poradzi raz dwa. Dasz radę te parę minut wpleść w codzienną pielęgnację!

#DzialajGlebiej TO AUTOMASAŻ

Najskuteczniejsze akcesoria do masażu są w stanie zredukować opuchlizny, zagęścić i wygładzić skórę, nadać twarzy zdrowy koloryt i wyleczyć chroniczne napięcia. Nieprzypadkowo masaż tkanek głębokich to hit. Narzędzi jest zaledwie kilka, nie psują się i nie wydasz na nie fortuny, za to każde ma sens – widoczny w lustrze od zaraz. Co więcej, to zaledwie małe kilka minut z Twojej cennej puli czasu, tyle że codziennie.

#DzialajGlebiej TO INNA KOSMETYKA

Twój krem nie działa? Powierzchowna pielęgnacja, pełna mikroplastiku, wypełniaczy, polepszaczy i syntetycznych zapachów, gdzie substancje aktywne odmierzane są w ułamkach procentów, w ogóle Twojej skóry nie interesuje… Ona jest spragniona koncentratów  najcenniejszych surowców, gdzie już 2-3 krople pracują na poziomie najgłębiej położonych tkanek twarzy i szyi, stymulując je do odnowy i blasku.

#DzialajGlebiej oznacza także ukochany przez wiele kobiet doustny stymulator tkankowy, działający jak lifting od wewnątrz, czyli nasz kolagenowy Eliksir dla pięknej cery. Niedawno dołączyły do niego pitne ceramidy premium, czyli Maestria. Wy piszecie nam, że to działa już, teraz, a eksperci są zgodni, że nutrikosmetyka to przyszłość dbania o urodę. 

KIM JESTEŚMY?

Yogatwarzy (metoda) oraz Yogattractive (linia produktów) to grono ekspertów ceniących sobie niezależne badania naukowe nad zachowaniem potencjału zdrowia i młodości twarzy, tzw. „smart ageingiem”. Jako jedyna metoda w Polsce mamy podbudowę akademicką naszych działań i prestiżowy certyfikat FizjoPolska. Z nami jest nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie. Bo twarz jest zbyt delikatna, by być polem do eksperymentów.

DLA KOGO JESTEŚMY?

Najważniejsze na koniec: Yogatwarzy to „smart ageing” – afirmacja urody w każdym wieku. W każdym! Nie urody sztucznie wygładzonej i pozbawionej indywidualności, ale żywej, zdrowej i witalnej. 

Młode cery i dojrzałe, z problemami i bez, stęsknione dotyku i czułości – jesteśmy właśnie dla Was.

#DzialajGlebiej!

Skuteczniej. Piękniej. Mądrzej.

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij: