Prezenty Świąteczne -sztuka dawania prezentów

prezenty świąteczne

Nadchodzi czas prezentów!

Mówi się, że są ci, którzy potrafią dawać prezenty i zawsze „trafiają” w potrzeby obdarowanego i tacy, których podarunki poddajemy „recyklingowi prezentów” albo przechowujemy w głębinach szaf i szuflad…

Wybór prezentów

Jak wybierasz prezenty? Czy masz jakieś strategie? Aby być tą osobą, która sprawia prezentami radość (i sama ją wtedy czerpie z dawania), zawsze staram się porozmawiać z tym, komu chcę podrzucić paczuszkę pod choinkę. Staram się chwytać aluzje, „złapać” i zapamiętać przypadkiem wyartykułowane potrzeby bliskich i przyjaciół.
Pytam też zwykle wprost, czy mają czas i przestrzeń, żeby zadbać o siebie i co w auto-pielęgnacji jest dla nich najważniejsze.

Przedświąteczny stres – unikaj go

W tle grają kolędy, a Ty w sklepie ledwie unikasz stratowania przez zdesperowanych poszukujących prezentów „last-minute”. Kurierzy nie nadążają z dostarczaniem paczek, martwisz się, kupujesz cokolwiek – i z przedświątecznego nastroju nici. Ja zbyt kocham święta, żeby powtórzyć ten błąd! Zaopatrzmy się w przemyślane prezenty zawczasu – a Święta zyskają inny smak.

Jak tu się nie ucieszyć!

Istnieją prezenty niemal uniwersalne. To te, które zwiększają dobrostan otrzymującego.
To, co wzbogaca nasz kapitał atrakcyjnego wyglądu, młodzieńczego samopoczucia i zdrowia zdecydowanie jest zawsze na topie upragnionych podarunków.

Sprężysta skóra i kręgosłup bez bólu

Tak działa kolagenowy Eliksir. Najwyższa przyswajalna dawka sprawi, że na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Przeciwzapalna siarka MSM dodatkowo aktywuje peptydy kolagenowe, przyspieszając działanie preparatu. Reszta składników to odżywcza bomba dająca efekt jak lifting skóry. W dodatku jest… pyszny!

Prezent świąteczny dla włosomaniaczki

Jeśli to gęste, grubsze i dłuższe włosy są marzeniem bliskiej Ci osoby, to za najsilniejszego stymulatora wzrostu i jakości włosa uznawane są pitne ceramidy z Niacyną. Ten zachwycający duet ma smak mango, które zwykle oczarowuje każdego, kto spróbuje Maestrii. A wszystko to bez „chemii”.

Prezent świąteczny dla wielbicielki kosmetyki

Drogeryjne półki uginają się od tubek i słoiczków, szafka w łazience pęka w szwach, a cera nadal „papierowa”, przesuszona, a marketingowe propozycje nie przełożyły się na transformację cery?
Mam dla Ciebie kosmetyk, po którym skóra mówi sama za siebie „to jest to”:
Retinoid HPR Z Bakuchiolem, Koenzymem Q10 i Opuncją. Ta mała buteleczka to koncentrat odmładzania. Starczy na 3 miesiące stosowania, zlikwiduje przebarwienia, zregeneruje „głodną” cerę, nawet dojrzałą. To kosmetyczna miłość świadomych Polek.

Prezent do masażu – podaruj relaks

Dla tych, co kochają dotyk i podróże sensoryczne wgłąb swoich odczuć. Dla tych, którzy wiedzą, że na spięte mięśnie i opuchnięte oczy, na „niewyraźny” owal twarzy i dla odżywionych cebulek włosowych najlepszy jest masaż. Jeżyki do akupresury, przeznaczone specjalnie do twarzy, pozwalają samemu sobie zrobić masaż głęboki, bardzo skutecznie poprawiający stan skóry, rozprawiający się z opuchliznami.
Ten hitowy, autorski masaż Yogatwarzy oferuje to wszystko także osobom początkującym w tym temacie.

Prezent dla lubiących zabawy i nowości

Kiedyś wpadłam na pomysł, aby opracować karty do jogi twarzy i automasażu. Pomyślałam: kto już to na pewno dawno wymyślił. A jednak nie. Czy wiesz, że nadal są jedyne na świecie? Losujesz po trzy masaże i trzy ćwiczenia – i masz na co dzień inny trening zapewniający twarzy harmonijne odmładzanie. Dokładne instrukcje, opisy i inspirujące sentencje sprawiają, że są chętnie kupowane jako podarunek.

Prezent dla fanek książek

Połączenie książki podróżniczej i przewodnika po jodze twarzy i technikach automasażu, “Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive” to książka, którą podobno czytacie wiele razy. Kobieca, pełna ciekawostek, ale także wskazówek do wykorzystania w zaciszu własnej łazienki. Pozwala poczuć się tam jak w spa!

Podziękuj samej sobie

Za mijający wkrótce rok, za swoją siłę i wytrwałość, za miłość dawaną i otrzymywaną. Zrób prezent także i samej sobie. Wsłuchaj się w swoje potrzeby tym bardziej, gdy dla dobra innych, na co dzień zbyt często o sobie zapominasz. Może któraś z naszych propozycji to będzie ten sposób, by okazać sobie trochę ciepła, dobroci i samozaopiekowania. 😉

Udostępnij:

PIELĘGNACJA WŁOSÓW WEDŁUG YOGATTRACTIVE

Istnieje grupa starannie wyselekcjonowanych, skoncentrowanych surowców kosmetycznych, stosowanych w naszej linii Yogattractive, które wspaniale posłużą zarówno skórze, jak i włosom!

KINESIOTAPING: WARTO CZY NIE?

Myślenie życzeniowe czy sensowne działanie? Przyglądamy się modzie na oklejanie tejpami.  Czy wystarczy paroma paseczkami unieść kontury twarzy, okleić oczy