PO CO TWORZY SIĘ LINIE KOSMETYCZNE

Każdą linię kosmetyczną konstruuje się tak, by była spójna. 

🎶To jak tworzenie symfonii- każdy dźwięk współgra z innymi. Można zrobić wstawki hip-hopowe i to ma szanse się udać… albo będzie klapą!

Mądre głowy

Nad dobrą linią głowi się kilku ekspertów, a następnie przychodzi pora na wielomiesięczne testy. 

🎶W kosmetyce synergie pomiędzy czynnikami są przedmiotem badań, poszukiwań i pilnie strzeżonych tajemnic!

🎶Gdy połączymy dwa określone składniki (a czasem cały ich szereg) jeden z nich może zdecydowanie wspomóc wchłanianie i aktywność drugiego, przedłużyć jego działanie czy wprowadzić go głębiej w tkanki. 

Anty-synergie

Są takie kłótliwe pary, jak silniejsze kwasy i peptydy. Oddzielnie robią dobra robotę. Ba, wspaniałą!

Razem – znoszą wzajemnie swoje efekty. 🎶Zgadłaś: Nie powinny wystąpić w ramach jednej linii (symfonii) l, chyba że jest jasno powiedziane na przykład: ten preparat tylko na wieczór co drugi dzień, a tamten w pozostałe dni, a ten z kolei pasuje do wszystkiego. 

Możesz łączyć

Ale wtedy dla pewności zapytaj, czy np Twój tonik będzie pasował do innej linii, czy możesz dokończyć swoje kosmetyki i stopniowo wymieniać na inne? 

Możesz, jeśli umiesz to zrobić albo zapytasz o poradę i razem przyjrzymy się składom. 

Jestem od porad

To jest moja główna misja, więc jeśli zastanawiasz się, co z czym połączyć, a czego nie – śmiało pytaj. 

🎶Jeśli natomiast szukasz linii kosmetycznej skonstruowanej z przemyśleniem każdego szczegółu dla maksymalnych korzyści swojej cery – znalazłaś Yogattractive 🙂

Udostępnij:

PŁUKANIE OLEJEM SSANIEM ZWANE 

W tym blogu przyglądamy się działaniu komplementarnemu dla jogi twarzy, czyli rewelacyjnej praktyce wybielającej zęby, uzdrawiającej dziąsła i cały organizm. Jesteśmy

PIELĘGNACJA WŁOSÓW WEDŁUG YOGATTRACTIVE

Istnieje grupa starannie wyselekcjonowanych, skoncentrowanych surowców kosmetycznych, stosowanych w naszej linii Yogattractive, które wspaniale posłużą zarówno skórze, jak i włosom!