PIELĘGNACJA WŁOSÓW WEDŁUG YOGATTRACTIVE

Jesteśmy specjalistami 

…od pięknej skóry. Kto spróbował, ten wie, jak ładna może się stać wcześniej wiotka i zmęczona cera. 

Natomiast wieloletnia i owocna współpraca z trychologami pomaga mi skutecznie pomagać również włosom. 

Współpracujące z nami salony fryzjerskie zawsze są zachwycone liczbą pozytywnych recenzji od klientek. 

Używamy najlepszych surowców

Taką jakością mogą się pochwalić nieliczni, nawet „wielkie marki”., które w istocie są masowe… To sprawia, że czyste substancje zawarte w naszej gamie są dobroczynne także dla włosów!

Minimalizm

Nadal stosuję odżywki innych firm (zaraz napiszę jakie), wyspecjalizowanych w pielęgnacji włosów. 

♦️ Z mojego doświadczenia jednak, a także z doświadczenia licznych fryzjerów, z którymi współpracujemy, dodatek kilku preparatów Yogattractive to dla włosów ogromna zmiana na plus. 

♦️ Kiedy wybieram się na wakacje, zawartość mojej kosmetyczki z preparatami pielęgnacyjnymi dla cery (a uwierzcie mi, to moja obsesja) służy doskonale zarazem pielęgnacji włosów (druga obsesja, tym bardziej, że natura nie była dla mnie zbyt hojna). Bo świetne surowce w wysokich dawkach biją na głowę także kosztowne kosmetyki do włosów. 

Co dla Was mamy

Kilka produktów, które ukochają i skórę i włosy. 

Na pierwszym miejscu jest:

♦️ Maestria: pitne ceramidy to najsilniejszy znany stymulator wzrostu i grubości włosa. Pijesz codziennie 15 ml i nowe włosy rosną szybko i pełne blasku. Z już istniejącymi możesz tylko pracować od zewnątrz;

♦️ Eliksir: płynny kolagen w najwyższej przyswajalnej dawce plus biotyna. Efekty są zachwycające. Zaprzyjaźnione zakłady fryzjerskie wysokiej klasy wszystkie oferują Eliksir!

♦️ Nektar Tonizująco-Wygładzający. Jest idealny dla skóry, ale glukonolakton, kwas laktobionowy i niacynamid wspaniale podbijają również skręt włosa i odżywiają go;

♦️ 5% Kwas hialuronowy, dodany do każdej odżywki, robi z niej nawilżającą włosy „bombę”;

♦️ Baza Olejowa Premium zawiera cement włosów – ceramidy. Idealna jako maska i do olejowania włosów lub ich końcówek;

♦️ Roller galwaniczny to mój osobisty faworyt ze względu na liczbę „baby hair” rosnących przy regularnym stosowaniu;

♦️ Jeżyki do akupresury to kolejny przyjaciel mocnych włosów i doskonałe narzędzie dla masażu anty-stres. Wspomagają wchłanianie wcierek. 

♦️ Dermo Pen Q1 do mezoterapii skóry głowy. Nie ukrywam, jest to mało przyjemne, ale ja się już przyzwyczaiłam, więc… da się 😉 Można stosować nawet latem. 

Jakie „włosowe” marki cenię 

Mówię to absolutnie bezinteresownie, nie mając jakichkolwiek komercyjnych układów z nimi!

♦️ Lubię Olaplex i K18. 

Za pseudo-eko i korzystanie z testów na zwierzętach odrzucam kilka czołowych marek. „Ja nie testuję, testuje laboratorium z którego korzystam ale o tym się nie dowiecie” – nie, dziękuję. 

♦️ Stosuję również wcierkę Seboradin z palmą sabałową. Nie są drogie a skład mają tip-top. 

Minimum stylizacji

Rozumiem chęć ułożenia trwałej fryzury. Ja jednak na co dzień unikam pianek, lakierów i żeli – tym bardziej, że ich stosowanie wymaga regularnego oczyszczania włosów z ich pozostałości. Kolejne produkty, kolejne opakowania i wątpliwy wpływ na zdrowie włosów… Dlatego jeśli już coś chcę nałożyć na włosy, mam to rozpracowane!

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij: