MASAŻ OLEJOWY A MASAŻ NA SERUM

Często pytacie, jaki jest najlepszy produkt do masażu. 

Jako że masaże są bardzo bliskie mojemu sercu i są zarazem kluczową częścią metody, wyjaśnię jakie są dwa główne typy masażu, bo od tego będzie zależał dobór produktu. 

🔹Masaż olejowy

Wykonywany jest dłońmi lub kamieniem gua-sha

Techniki mogą być przeróżne, lecz łączy je przesuwanie masującej powierzchni dłoni lub jadeitu po twarzy. Tego typu antygrawitacyjna, rozluźniająca nadmierne napięcia i wygładzająca zmarszczki stymulacja wymaga poślizgu na skórze. 

Do takich masaży idealna będzie 

🔹Baza Olejowa Premium, stanowiąca olejowe serum przebogate w substancje odżywcze i wzmocnione naturalną witaminą E.

🔹Masaż na serum

Auto masaż jeżykami do akupresury, rollerem galwanicznym oraz Tapping dłońmi nie wymagają użycia substancji poślizgowej, natomiast będą pomagały serum znacznie skuteczniej się wchłonąć. Takie masaże bardzo łatwo jest włączyć w codzienną rutynę pielęgnacyjną. Nie muszą trwać długo, gdyż są zwykle dość intensywne. 

Do tego typu masażu idealnie posłużą 

🔹Peptydy Adifill i/ lub Botoks-like z kropelką 5% Kwasu Hialuronowego (każdego z dwóch rodzajów peptydów można użyć samodzielnie lub je mieszać, co jest wersją optymalną)

🔹Doskonale nadaje się tutaj również cudowne serum Retinoid 3%, Bakuchiol, Koenzym Q10, Opuncja: to co dwa – trzy dni na noc. 

Rutyna poranna i wieczorna

🔹Masaż olejowy jest działaniem niejako oddzielnym, dlatego że po myciu i tonizacji twarzy Nektarem masujemy ją na Bazę Olejową Premium, zostawiamy jako maseczkę na 15 do 30 min (jeśli mamy czas) a potem usuwamy i przeprowadzamy zwykłą pielęgnację. 

🔹Masaż na serum bardzo łatwo wpisuje się w nasze działania poranne i wieczorne, ponieważ po myciu, tonizacji Nektarem, nałożeniu i wmasowaniu serum robimy masaż z jeżykami, rollerem albo energiczny Tapping. Potem stosujemy krem lub nie, w zależności od potrzeb skóry. *

*Zamiast kremu, aby ominąć wypełniacze i polepszaczy wynik obecne, najlepiej zmieszać kroplę 5% Kwasu Hialuronowego z trzema – czterema kroplami Bazy Olejowej Premium.

Pozostaje znaleźć chwile na działanie – gdy już wiesz jak:)

Udostępnij:

BEZINWAZYJNE NICI… W MASECZCE?

Haczyk na klientki czy sensowna propozycja? Pojawiło się niedawno takie „cudo” w komunikacji kilku marek – zarówno tych z drogerii,