LIFTING W 10 MINUT 

Czy to jest możliwe? 
W przypadku naszej twarzy jak najbardziej tak! 
Możemy niemal natychmiast osiągnąć efekt bardziej wypoczętej i gładszej twarzy. A przy praktyce pięć razy w tygodniu możemy te efekty utrwalić. Serio! 
Tym samym wpisując się także trendy urodowego minimalizmu, który stawia na mało, ale super jakościowych kosmetyków i holistyczną dbałość o twarz:) 

Mali siłacze 
Mięśnie twarzy są niewielkie. To oznacza, że nawet minuta intensywnych ćwiczeń jogi twarzy na daną grupę mięśni jest dla nich intensywnym treningiem. Jesteśmy w stanie niemal błyskawicznie doprowadzić do świetnego ukrwienia, zlikwidować napięcia mięśni ciągnących twarz w dół i zainicjować procesy wzmacniania i naprawy ich włókien. 

Będziemy również masować 
A to dlatego, że stymulacja nie tylko skóry, ale też układów: krwionośnego, limfatycznego, mięśniowo – powięziowego i nawet hormonalnego poprzez masaż nie ma sobie równych. 

Przejdźmy do działania bez akcesoriów 
🌱 Zagnij palce i zrób tapping, czyli dość silne opukiwanie całej szyi i twarzy. 
🌱 Zacznij od nasady szyi i stopniowo przesuwaj się dalej. Opuszki intensywnie bębnią po buzi. 
🌱 Wokół oczu: pamiętaj aby pod nimi zachować kierunek od zewnętrznego kącika do wewnętrznego, a nad nimi od wewnątrz do zewnątrz – czyli takie okrążenie. 
🌱 Zrób trzy takie przebiegi od nasady szyi do linii włosów. 
🌱 Możesz także energicznie opłukać głowę, poprawiając ukrwienie cebulek, a zatem wzmacniając włosy. 
🌱 Tapping jest bardzo szanowaną i skuteczną, choć niezwykle prostą metodą silnego pobudzenia tkanek od powierzchni skóry aż wgłąb do kośćca. 

Super piątka jogi twarzy 
Ta część „ćwiczeniowa” będzie wspólna dla wersji z akcesoriami i bez. Jeśli chciałabyś poznać więcej ćwiczeń, znajdziesz je w mojej książce „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”:) 
🌱 Opadająca górna powieka? Zaraz łuki brwiowe pójdą widocznie do góry! Unieś czoło i brwi wnętrzem dłoni. Spójrz w dół i zmruż oczy, szukając napięcia górnej powieki. Wytrzymaj po 15 -20 sekund w 3 seriach. Robione systematycznie naprawdę fantastycznie działa; 
🌱 Lwia zmarszczka: nie ćwiczymy mięśni za nią odpowiedzialnych, bo to by tylko spowodowało jej pogłębianie się. Tutaj zostajemy przy masażach. Wydatnie również pomagają peptydy Botoks-like i plastry mimiczne, bardzo lubiane przez ich użytkowniczki:) 
🌱 Powieki górna i dolna, pożegnanie opuchlizn – „reflektorki”: palce wskazujące delikatnie unieruchamiają brwi. Rozluźniamy czoło i otwieramy jak najszerzej oczy 10 razy patrząc przed siebie. Następnie wzrok kierujemy daleko w lewo i szeroko otwieramy oczy 10 razy. Powtarzamy patrząc w prawo. Możecie także „tańczyć” oczyma naprzemiennie na prawo i lewo; 
🌱Jędrne policzki: wessij mocno policzki i postaraj się jednocześnie „uśmiechnąć” tak, by poczuć napięcie policzków (mięśni jarzmowych). Jednocześnie przytrzymaj zewnętrzne kąciki oczu, aby nie tworzyły się kurze łapki. To trudne, ale z czasem się uda! 10-15 razy. To wyjątkowo korzystne ćwiczenie dla całej twarzy! 
🌱 Koniec z podwójnym podbródkiem, ujędrniona szyja: sięgaj wysoko językiem do przodu, powtórz sięganie z głową na boki. Po 10-15 powtórzeń. 

Zrobione! 

Pora na automasaż z akcesoriami 
Najbardziej intuicyjne w tym wypadku będą Jeżyki do akupresury
Wysyłamy je zawsze z pełną mapą masażu, więc nie sposób się pomylić. Niezwykle intensywnie ujędrniają, wzmacniają skórę, stanowią pasywne ćwiczenie dla mięśni i robią rewelacyjną akupresurę. Podstawowe zasady ich zastosowania to: 
🌱 Zaczynamy od podstawy szyi i przemieszczamy się w kierunku podstawy włosów, a nawet czubka głowy, bo jeżyki są genialnym masażerem także i dla naszych splotów. 
🌱 Masaż jest pionowy i poziomy, po około 10 gestów, wykonywanych dość szybko. 
🌱 Możesz na skórze robić także kółeczka, np. na zaciśniętych żuchwach, na lwiej zmarszczce, czy relaksacyjnie – na skroniach. 

🌱 Okrążenia wokół oczu spowodują wyraźną redukcję albo zlikwidowanie opuchlizn! 

Wskazówki dodatkowe 
🌱 Masuj na idealnie nawilżoną twarz. 
Tutaj zaproponowałam Ci masaże nie – olejowe lecz typowo na serum
Jeśli chcesz realnie zrobić sobie lifting, przydadzą Ci się 
Peptydy Adifill
Peptydy botoks-like oraz 
– Na wieczór serum Retinoid HPR, Bakuchiol, Koenzym Q 10 i Opuncja

Lifting od wewnątrz 
Dermatolodzy i kosmetolodzy są zgodni co do tego, że dermo-suplementacja jest przyszłością mojej i Twojej kosmetyki. 
Jej skuteczność przewyższa kosmetyki stosowane zewnętrznie, a tutaj nie wymaga to od Ciebie czasu ani wysiłku – shot Eliksiru na co dzień wystarczy. 
Wkrótce uzupełnimy go dla Ciebie cudownym, pitnym serum ceramidowym!

Udostępnij: