KTO DLA CIEBIE PISZE (I RYSUJE)?

To ja, Olga, a konkretniej Olga Szemley.  

Moja misja? „Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość”.

Jestem twórczynią Yogattractive, jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej prestiżowy certyfikat FizjoPolska oraz jedynej potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University. 

Lubię pisać, co zaowocowało ponad 60 publikacjami w pismach branżowych oraz prasie kobiecej, regularnie promuję ideę holistycznej pielęgnacji w mediach. 

Napisałam dla Was książkę „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”, przetłumaczoną również na język angielski. I piszę kolejną, ale na razie „sza!”

Jestem zwariowana na punkcie sztuki, tworzę ją i konsumuję jak najpyszniejsze ciasteczka. Nie jestem turystką ale uważam się za wiecznie poszukującą globetrotterkę. 

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij:

Jak wybrać krem UV/SPF?

Liczba pytań od Was, jaki filtr wśród tak wielu wybrać dowodzi, że jeszcze uczymy się odczytywać mnogość informacji na opakowaniu.

ZADBAJ O BIUST

chcesz powiększyć piersi własnym tłuszczykiem? A może tylko ujędrnić? Joga twarzy zwykle zajmuje się również szyją i dekoltem. Nic dziwnego,