KTO DLA CIEBIE PISZE (I RYSUJE)?

To ja, Olga, a konkretniej Olga Szemley.  

Moja misja? „Chcę świata, w którym ludzie dbają nie tylko o cerę, ale o twarz jako całość”.

Jestem twórczynią Yogattractive, jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej prestiżowy certyfikat FizjoPolska oraz jedynej potwierdzonej 12 letnimi badaniami naukowymi nad kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi na pięciu kontynentach oraz na Cambridge University. 

Lubię pisać, co zaowocowało ponad 60 publikacjami w pismach branżowych oraz prasie kobiecej, regularnie promuję ideę holistycznej pielęgnacji w mediach. 

Napisałam dla Was książkę „Rytuały Piękna. Joga twarzy metodą Yogattractive”, przetłumaczoną również na język angielski. I piszę kolejną, ale na razie „sza!”

Jestem zwariowana na punkcie sztuki, tworzę ją i konsumuję jak najpyszniejsze ciasteczka. Nie jestem turystką ale uważam się za wiecznie poszukującą globetrotterkę. 

Udostępnij:

MOJA PIELĘGNACJA LATEM

Pod warunkiem skutecznej pielęgnacji na lato, dostosowanej do słonecznej pogody, cera może rozkwitać! Odpowiednie kosmetyki, koniecznie bezzapachowe, prewencja przebarwień i

PŁUKANIE OLEJEM SSANIEM ZWANE 

W tym blogu przyglądamy się działaniu komplementarnemu dla jogi twarzy, czyli rewelacyjnej praktyce wybielającej zęby, uzdrawiającej dziąsła i cały organizm. Jesteśmy

LIFTING W 10 MINUT 

Propozycja nie do odrzucenia
Mam dla was propozycję 10-minutowego liftingu z akcesoriami i bez. Zanim jednak zabierzemy się do praktyki,