BLOG HAKEREK URODY I ZDROWIA

Ten blog jest pisany z miłości do kobiecej urody. Jest podróżą ku pięknej, młodzieńczej (choć niekoniecznie młodej) i zdrowej twarzy. 

Poznasz tajniki jogi twarzy, automasażu oraz autopielęgnacji. 

Będzie inny niż inne, ponieważ…

Kategorycznie odrzucimy wszystko, co się nie sprawdza, co nam wmówiono, a co nie przyniosło rozkwitu i ukojenia naszym twarzom. 

Nasz cel to uroda, wywołująca uśmiech na twarzach przechodniów. Zero sztuczności i sztampowości, czysty blask!

Brzmi nazbyt poetycko? Nie daj się zmylić;)

Spodziewaj się tekstów konkretnych i wnikliwych, bo naszym motto jest 

#DziałajGłębiej!

Jeśli chciałabyś więcej interakcji z siostrami – joginkami twarzy, wspólnej praktyki i bezpiecznej przestrzeni, w której poświecisz czas sobie samej i zadasz nurtujące Cię pytania, zapraszam Cię do grupy na Fb https://www.facebook.com/groups/560920099028603

Picture of Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy
Autorka: Olga Szemley - Założycielka Yogattractive & Yogatwarzy

Pionierka jogi twarzy w Polsce, twórczyni Yogatwarzy i Yogattractive (Jogatwarzy.com), jedynej metody jogi twarzy i automasażu w Polsce posiadającej certyfikat fizjoterapii. Uhonorowana tytułem Człowiek Roku 2024. Jej profesjonalny Kurs Jogi Twarzy otrzymał statuetkę Beauty Prestige Awards za Najlepszy Program Szkoleniowy Branży Beauty 2024. Znana z licznych występów w TV promujących „zdrową urodę”.

Udostępnij:

ZESPÓŁ SUCHYCH ŚLUZÓWEK

Dziś oddalamy się odrobinę od tematu jogi twarzy i automasażu, jednak pozostajemy wierne odmładzaniu i dbałości o piękną skórę. Zespół