ABY SZYJA NIE ZDRADZAŁA METRYKI

Łabędzie szyje

…albo i nieco krótsze, przede wszystkim mają być gładkie i jędrne. A tu jak na złość, jako pierwsze często pokazują oznaki zmęczenia i zwiotczenia. Winę można zrzucać na mięsień szeroki szyi i jego kolegów oraz cienką i suchą skórę tego obszaru. Nie bez racji byłyby narzekania na ich budowę…

Lepiej jednak zadziałać:

Po pierwsze masaż, po drugie ćwiczenia, a po trzecie… jeszcze trochę masażu. Na szyi najłatwiej jednak popełnić kosztowne dla urody masażowe błędy, więc w tym wypadku ośmielę się apelować: dajmy spokój YouTube…

Najlepszy instruktor

to żywy człowiek, który poprawi błędy początkującej adeptki naturalnego anti-agingu. Buzia jest delikatna, więc internet jako jedyna forma nauki się nie sprawdza. Jak już zrozumiecie zasady pracując z instruktorem, filmiki mogą Was wspomagać. Kluczowa zasada to zawsze masować od dołu ku górze i nigdy, przenigdy na odwrót!

Dla odmłodzenia szyi

Wsród różnorodnych ćwiczeń jednym z Waszych ulubionych jest „całowanie żyrafy”: Unosimy podbródek i wykonujemy 10 soczystych buziaków z dziobkiem ku sufitowi. Powtarzamy na boki, by zaangażować całą szyję.

Zmieniamy nawyki

Nasze codzienne nawyki mogą wyglądowi szyi i podbródka poważnie zaszkodzić. Na zajęciach Yogattractive, tych tradycyjnych i tych Skypeowych, dowiadujecie się więc jak pielęgnować szyję kompleksowo i skutecznie, by była naszą dumą, zarazem zmieniając parę szkodliwych nawyków. A swoją drogą, potraficie zgadnąć, o których mówię?

Zapraszamy na zajęcia i warsztaty tutaj

Udostępnij: